Menu
 
 
 
Strona główna | Władze
 

­­­WŁADZE

­

­Dyrektor Studium Wychowania Fizycznego i Sportu
mgr Robert Jarosz

 

tel.: 71-348-20-41, 71-340-75-03

poczta: dyr.swfis@pwr.edu.pl, lub: Robert.Jarosz@pwr.edu.pl

 

Konsultacje (pok. 17):

  • wt. 11.00-13.00,
  • czw. 10.00-12.00.


Z-ca Dyrek­tora ds Dydaktyki
mgr Krzysztof Zemankiewicz
 
tel.: 71-348-26-42, 71-340-75-12 
poczta: dyr.dyd.swfis@pwr.edu.pl, lub: Krzysztof.Zemankiewicz@pwr.edu.pl

 

Konsultacje:

  • pn. 11.10-12.10 (P-2/ pok. 7),
  • wt. 12.10-13.10 (P-2/ pok. 7),
  • czw. 14.30-15.30 (P-22/ pok. 107).

 

­Z-ca Dyrektora ds Rozwoju i Sportu
mgr Jakub Osóbka   
 
tel.: 71-348-26-42, 71-340-75-12, 725-251-071 
poczta: dyr.sport.swfis@pwr.edu.pl, lub: Jakub.Osobka@pwr.edu.pl

­

 

Konsultacje (pok. 7):

  • wt. 10.30-12.00,
  • czw. 11.15-12.45.

 

Z-ca Dyrektora ds AKS
mgr Paweł Rańda   


tel.: 71-320-38-02

poczta: Pawel.Randa@pwr.edu.pl

­

 

Konsultacje,  (H-14):

  • pn. 6.30-7.30.


Z-ca Dyrektora ds Administracyjnych
mgr inż. Elżbieta Sikora
pok. 15 (sekretariat),
tel.: 71-348-20-41
poczta: dyr.adm.swfis@pwr.edu.pl, lub: Elzbieta.Sikora@pwr.edu.pl


 

Sekretariat
Sekretariat czynny dla klientów codziennie od 9.00-14.00.
czynny pn-pt, godz. 7.30-15.30
pok. 16, tel./fax: 71-348-20-41,

 

poczta: sek.swfis@pwr.edu.pl   
mgr Małgorzata Wieczorek, poczta: Malgorzata.Wieczorek@pwr.edu.pl

 



Księgowość
Księgowość czynna dla klientów codziennie od 9.00-14.00.
pok. 52, tel.: 71-340-75-04,

poczta:sek.swfis@pwr.edu.pl

mgr inż. Anita Lewandowska, poczta: Anita.Lewandowska@pwr.edu.pl
Katarzyna Marek, poczta: Katarzyna.Marek@pwr.edu.pl

 



Portiernia I - centrala telefoniczna (czynna całą dobę)
tel.: 71-340-75-02
M.in. rezerwacja, wynajem i opłata za salę.

 


 

 UWAGA! Wszystkie podane terminy konsultacji nie dotyczą okresu sesji ani okresu wakacyjnego.

 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty