Menu
 
 
 
Strona główna | Prowadzący
 

dr inż. Michał Araszkiewicz

SPECJALIZACJA: inżyniera chemiczna - PWr WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: Tai Chi.
 

Konsultacje,  C-6/ pok. 108:

  • wt. 11.00-12.00.


mgr inż. Wiesław Biel

SPECJALIZACJA: trener kendo - Trener Kadry Narodowej Kobiet Kendo PZK.
PROWADZI KURSY: kendo.


w.biel@kendo.pl

 

Konsultacje,  ZSO nr 3, Piotra Skargi 29-31:

  • pn. 17.00-18.00.


 

mgr Jerzy Bieżuński

SPECJALIZACJA: trener koszykówki - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: koszykówka, koszykówka dla zaawansowanych, kulturystyka, kulturystyka - trening obwodowy, narciarstwo zjazdowe, turystyka górska, zrzucanie nadwagi.

tel. 502 227 708,

Jerzy.Biezunski@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 29:

  • pn. 12.30-13.30,
  • czw. 14.20-15.30.


 

mgr Waldemar Biskup

SPECJALIZACJA: trener judo - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: judo, samoobrona, kajakarstwo.

tel. 512 259 768,

Waldemar.Biskup@pwr.edu.pl 


 

mgr Antoni Bocheński

SPECJALIZACJA: trener piłki siatkowej - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: piłka siatkowa, koszykówka, futsal, turystyka górska.

tel. 603 694 011,

Antoni.Bochenski@pwr.edu.pl


 

mgr inż. Piotr Cysewski

 

PROWADZI KURSY: turystyka górska.

 

Piotr.Cysewski@pwr.edu.pl  

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 53:

  • pn. 17.00-18.00 (do 13.11.2017).

 

mgr inż. Katarzyna Dufrat

 

SPECJALIZACJA: Instruktor Polskiego Związku Brydża Sportowego.

PROWADZI KURSY: brydż.

 

Katarzyna.Dufrat@pwr.edu.pl  

 

Konsultacje,  P-2/pok. 32:

  • śr. 16.10-17.10.



mgr Marta Frank

SPECJALIZACJA: trener pływania - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: funky, step reebok, shape, jogging, ratownictwo, pływanie dla zaawansowanych, sekcja pływania, sekcja biegów przełajowych.

tel. 604 231 250,

Marta.Frank@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 33:

  • śr. 11.00-12.00,
  • pt. 11.15-12.15.


 

mgr Janusz Gryszko

SPECJALIZACJA: trener judo - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: piłka siatkowa , koszykówka, samoobrona, judo, kulturystyka, windsurfing, turystyka rowerowa, kajakarstwo.

tel. 697 651 147,

Janusz.Gryszko@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 29:

  • wt. 13.40-14.40,
  • czw. 17.00-18.00.



mgr Filip Gryszko

SPECJALIZACJA: 
PROWADZI KURSY: koszykówka.

Filip.Gryszko@pwr.edu.pl 



mgr Barbara Gubernat-Pisarska

SPECJALIZACJA: trener - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: taniec.

tel. 509 040 360

 

Konsultacje,  H-14/ pok. -1-07:

  • czw. 19.00-20.00.



mgr Izabela Hrabańska

SPECJALIZACJA: mgr rehabilitacji ruchowej - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: nauka pływania, pływanie, step reebok, stretch one, kulturystyka i korekcja wad postawy, modelowanie ciała, aqua-aerobic, pilates, turystyka górska, zdrowe plecy.


Izabela.Hrabanska@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  H-14/ pok. -1-07:

  • pn. 14.50-15.50,
  • śr. 14.50-15.50.


 

mgr Robert Jarosz

SPECJALIZACJA: trener piłki siatkowej - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: piłka siatkowa, koszykówka, badminton, narciarstwo, turystyka górska.

Robert.Jarosz@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 17:

  • wt. 11.00-13.00,
  • czw. 10.00-12.00.



 

 

inż. Krzysztof Kiełbus

 

PROWADZI KURSY: judo.

 

tel.: 502 436 380,

Krzysztof.Kielbus93@gmail.com 

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 28:

  • pn. 19.15-20.15.


 

mgr Małgorzata Kisielewska

SPECJALIZACJA: trener szermierki - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: callanetics, modelowanie ciała, step reebok, ABT, pilates, kulturystyka, pływanie.

Malgorzata.Kisielewska@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  H-14/ pok. -1-07:

  • czw. 12.00-13.00,
  • czw. 14.40-15.40.

 



mgr Tomasz Knap

SPECJALIZACJA:

  • licencjonowany trener rugby PZRugby - licencja nr 239,
  • licencjonowany instruktor tenisa ziemnego,
  • instruktor narciarstwa alpejskiego i biegowego PZN,
  • specjalista rehabilitacji ruchowej,
  • instruktor dyscyplin: koszykówka, piłka siatkowa, pływanie.

 

PROWADZI KURSY: rugby, tenis ziemny, piłka siatkowa, koszykówka, narciarstwo, turystyka górska, pływanie.


tel. 660 146 292,

Tomasz.Knap@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 28:

  • czw. 10.30-12.30.


 


mgr Magdalena Lewandowska

SPECJALIZACJA: odnowa biologiczna i nowoczesne formy gimnastyki - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: step reebok, modelowanie ciała, ABT, pilates, bodyART, kulturystyka, nauka pływania i pływanie, turystyka górska, sekcja aerobiku sportowego.


Magdalena.Lewandowska@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 34:

  • pn. 14.30-15.30,
  • czw. 14.30-15.30.



mgr Anna Lisek

SPECJALIZACJA: piłka ręczna, odnowa biologiczna - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: step reebok, shape, callanetics, kulturystyka, pływanie, nauka pływania, bodyART, modelowanie ciała.

tel. 510 548 138,

Anna.Lisek@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 34:

  • pt. 10.30-12.30,


 

 

mgr Elżbieta Marszałek


SPECJALIZACJA: wychowanie fizyczne specjalne - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: funky, step reebok, taniec jazzowy.

elzbieta.marszałek@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 34:

  • śr. 10.20-11.20,
  • pt. 11.30-12.30.



mgr Piotr Masztalerz

SPECJALIZACJA: trener aikido - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: aikido.

tel. 507 480 656


 

mgr Bogusław Minikowski

SPECJALIZACJA: trener koszykówki - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: tenis stołowy, piłka siatkowa, narciarstwo, koszykówka, turystyka górska, turystyka rowerowa dla kobiet.

tel. 601 407 111,

Boguslaw.Minikowski@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 30:

  • wt. 12.45-13.45,
  • wt. 18.45-19.45.


 


mgr Ewa Najsarek

SPECJALIZACJA: rekreacja ruchowa - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: step reebok, jeździectwo, modelowanie ciała, ABT, pływanie, piłka siatkowa, narciarstwo.

tel. 608 658 890,

Ewa.Najsarek@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 33:

  • śr. 20.30-21.30,
  • czw. 13.50-14.50.


 

mgr Krzysztof Niewiara

SPECJALIZACJA: trener lekkiej atletyki - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: tenis stołowy, piłka siatkowa, pływanie, badminton, koszykówka, kulturystyka, turystyka górska, biegowe formy ruchu, podstawy lekkiej atletyki.

tel. 697 457 772,

Krzysztof.Niewiara@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 28:

  • śr. 15.30-17.30.

 

dr inż. Tomasz Okoń

 

PROWADZI KURSY: karate.


Konsultacje,  D-20/516:

  • pn. 9.00-10.00.



mgr Jakub Osóbka

SPECJALIZACJA: trener piłki siatkowej - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: tenis ziemny, tenis ziemny - sekcja, nordic walking, piłka siatkowa, piłka siatkowa - sekcja męska, piłka nożna halowa, turystyka rowerowa, pływanie.

tel. 725-251-071,

Jakub.Osobka@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 7:

  • wt. 10.30-12.00,
  • czw. 11.15-12.45.



mgr Marcin Palica

SPECJALIZACJA: trener piłki ręcznej - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: piłka ręczna - sekcja.

tel. 602 352 462

Marcin.Palica@pwr.edu.pl 

 

Konsultacje,  hala MSC, ul. Parkowa:

  • wt. 16.00-17.00.



mgr Bolesław Pałka

SPECJALIZACJA: trener piłki nożnej - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: kulturystyka, tenis stołowy, piłka siatkowa.

tel. 609 827 344
Boleslaw.Palka@pwr.edu.pl



mgr Andrzej Radziwanowski

SPECJALIZACJA: trener koszykówki - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: turystyka górska.

tel. 502 136 405,

Andrzej.Radziwanowski@pwr.edu.pl 


 

mgr Paweł Rańda

 

PROWADZI KURSY: wioślarstwo.

 

Konsultacje,  H-14:

  • pn. 6.30-7.30. 

 

mgr Aleksandra Samołyk

 

PROWADZI KURSY: turystyka górska.

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 56:

  • wt. 15.30-16.30 (do 28.11.2017).


lic. Agnieszka Szczepaniec

PROWADZI KURSY: wspinaczka.

 

Konsultacje,  sala "Zerwa", ul. Przesmyckiego 10:

  • śr. 8.00-9.00. 



mgr Jerzy Śliwiński

SPECJALIZACJA:

  • Licencjonowany trener piłki nożnej - nr lic. 354.
  • Licencjonowany instruktor tenisa ziemnego.
  • Instruktor dyscyplin: piłka siatkowa, koszykówka, pływanie, LA.


PROWADZI KURSY: piłka nożna, futsal, tenis ziemny, tenis stołowy, squash, piłka siatkowa, pływanie, turystyka górska, kulturystyka, łyżwiarstwo.


tel. 663 065 782,

Jerzy.Sliwinski@pwr.edu.pl

 

Konsultacje,  P-2/ pok. 30:

  • wt. 10.00-12.00.



mgr Krzysztof Zemankiewicz

SPECJALIZACJA: judo i windsurfing, trener koszykówki - AWF WROCŁAW.
PROWADZI KURSY: piłka siatkowa, kulturystyka, koszykówka, unihokej, samoobrona, turystyka górska, rowery górskie, taniec, jogging.

Krzysztof.Zemankiewicz@pwr.edu.pl

 

Konsultacje:

  • pn. 11.10-12.10 (P-2/ pok. 7),
  • wt. 12.10-13.10 (P-2/ pok. 7),
  • czw. 14.30-15.30 (P-22/ pok. 107).


 

mgr inż.  Andrzej Żak

PROWADZI KURSY: wspinaczka.

 

Andrzej.Zak@pwr.edu.pl 

 

Konsultacje,  B-1/ pok. 201/6a:

  • pn. 10.00-15.00.


 
 do góry drukuj poleć stronę kontakt na skróty