Tydzień Sportu PWr (15-20.11.2022)

Data: 30.11.2022 Kategoria: imprezy sportowe/zawody

Wyjątkowym zainteresowaniem cieszył się kolejny Tydzień Sportu zorganizowany przez Studium Wychowania Fizycznego i Sportu z okazji Święta Politechniki Wrocławskiej. W dniach między 15 a 19 listopada w imprezie wzięło udział ponad 500 studentek i studentów. Komplet 16 drużyn w futsalu i piłce siatkowej, 15 ekip w turnieju koszykówki męskiej i 4 w żeńskim, 8 drużyn w unihokeju oraz liczna obsada turniejów badmintona, tenisa stołowego, a także wyścigu na ergometrze wioślarskim zapewniły moc emocji sportowych uświetniających ten uroczysty dzień.

Nie tylko fani rywalizacji sportowej mogli skorzystać z propozycji Studium WFiS. Nowymi wydarzeniami opartymi na formie warsztatowej były Festiwal Fitness oraz Warsztaty z kuglarstwa. Zumba, bodyART, pump, salsa, joga, strech z piłkami oraz nadkomplet uczestników opanowały najwyższą kondygnację Studium i przez trzy godziny trwała muzyczna i ruchowa zabawa połączona z promocją prozdrowotną oraz warsztatami różnych form fitness. Dla szukających bardziej alternatywnych działań w sobotę odbyło się szkolenie z żonglerki, kuglarstwa i mażoretek.

Studium WFiS dziękuje za pomoc w przygotowaniu imprezy Władzom Uczelni, Działowi Promocji, Fundacji Manus oraz Biuru Karier, a także firmom wspierającym wydarzenie, szczególnie:

• ATLAS WARD POLSKA,
  • BROSE SITECH,
  • FAURECIA WAŁBRZYCH- ZAKŁAD MECHANIZMÓW,
  • KUEHNE+NAGEL,
  • QSENSE,
  • VIESSMANN.

Zapraszamy za rok oraz na inne imprezy organizowane przez Studium WFiS!

plakat.jpg

Festiwal fitness: 15.11.2022