Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej 2023/24

Data: 28.11.2023 Kategoria: dla pracowników, imprezy sportowe/zawody

W Mistrzostwach mogą brać udział studenci, doktoranci, pracownicy oraz uczniowie ALO PWr (z wyjątkiem niektórych dyscyplin, jak np. judo, walki w parterze, ergo-slide). W skład jednej drużyny mogą wchodzić zawodnicy różnych wydziałów.

Niektóre dyscypliny wymagają przesłania określonych danych (bez korzystania ze standardowego druku zgłoszenia) pocztą elektroniczną bezpośrednio do trenera organizującego zawody (np. judo, no-gi, maraton tańca). Inne dyscypliny wymagają użycia standardowych formularzy zgłoszenia wysłanych pocztą elektroniczną na adres, który podany jest w regulaminie. Są też dyscypliny, gdzie zgłoszenia są przyjmowane tylko w drodze bezpośredniej rejestracji przed zawodami (ergometr wioślarski - wpis na listę w miejscu zawodów, tenis stołowy - przedstawienie zgłoszenia na standardowym druku). Prosimy u uważne przeczytanie regulaminów zawodów!

Druk oświadczenia dla niepełnoletnich uczniów ALO PWr: PDF, RTF.

Formularze zgłoszeniowe:

• Zgłoszenie dla dyscyplin indywidualnych (aktualnie: tenis stołowy): PDF, RTF.
  • Zgłoszenie dla dyscyplin zespołowych (aktualnie: unihokej): PDF, RTF.

INTERNETOWA rejestracja - możliwa TYLKO z użyciem służbowego adresu email Politechniki Wrocławskiej!

PŁYWANIEplywanie-mpwr-plakat_s.jpg

TENIS STOŁOWYtenis-s-mpwr-plakat_s.jpg