Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej - 2022/23

Data: 16.01.2023 Kategoria: dla pracowników, imprezy sportowe/zawody

W Mistrzostwach mogą brać udział studenci, doktoranci, pracownicy oraz uczniowie ALO PWr (z wyjątkiem niektórych dyscyplin, jak np. judo, walki w parterze). W skład jednej drużyny mogą wchodzić zawodnicy różnych wydziałów.

Niektóre dyscypliny wymagają przesłania określonych danych (bez korzystania ze standardowego formularza zgłoszenia) pocztą elektroniczną bezpośrednio do nauczyciela organizującego zawody (np. judo, walki w parterze, maraton tańca), inne dyscypliny wymagają użycia standardowych formularzy zgłoszenia wysłanych pocztą elektroniczną na adres, który podany jest w regulaminie dla danej dyscypliny sportowej. Jest też dyscyplina, gdzie zgłoszenia są przyjmowane tylko w drodze bezpośredniej rejestracji przed zawodami - na miejscu (ergometr wioślarski). Prosimy u uważne przeczytanie regulaminów zawodów!

• Zgłoszenie dla dyscyplin indywidualnych (aktualnie: tenis stołowy, tenis ziemny): PDF, RTF.
  • Zgłoszenie dla dyscyplin zespołowych (aktualnie: piłka ręczna, unihokej, koszykówka): PDF, RTF.

Druk oświadczenia dla niepełnoletnich uczniów ALO PWr: PDF, RTF.

PIŁKA SIATKOWA TRÓJKAMIsiatka3-mpwr-plakat_s.jpg

FUTSALfutsal-mpwr-plakat_s.jpg