Mistrzostwa Politechniki Wrocławskiej - 2021/22

Data: 14.04.2022 Kategoria: dla pracowników, imprezy sportowe/zawody

W Mistrzostwach mogą brać udział studenci, doktoranci, pracownicy oraz uczniowie ALO PWr. W skład jednej drużyny mogą wchodzić zawodnicy różnych wydziałów. Po zakończeniu Mistrzostw oprócz klasyfikacji drużynowej zostanie przeprowadzona klasyfikacja międzywydziałowa, uwzględniająca m.in. miejsce danej drużyny oraz liczbę zawodników z poszczególnych wydziałów.

Wypełniony druk zgłoszenia należy przesłać pocztą elektroniczną na adres: zapisy.swfis@pwr.edu.pl. Termin przyjmowania zgłoszeń (inny dla każdej dyscypliny) oraz informacje dodatkowe zawarte są w regulaminie dla danej dyscypliny sportowej.

• Zgłoszenie dla dyscyplin indywidualnych: PDF, RTF.
  • Zgłoszenie dla dyscyplin zespołowych    : PDF, RTF.

Druk oświadczenia dla niepełnoletnich uczniów ALO PWr: PDF, RTF.

Mistrzostwa zostały dofinansowane z programu "Społeczna odpowiedzialność nauki" Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

mpwr-plakat.jpg

PIŁKA SIATKOWA TRÓJKAMIsiatka3-mpwr-plakat_s.jpg