Międzywydziałowe Mistrzostwa PWr. 2017/18

Data: 29.06.2018 Kategoria: dla pracowników, imprezy sportowe/zawody

Podsumowanie Międzywydziałowych Mistrzostw Politechniki Wrocławskiej 2017/18

Wydział Mechaniczny najlepszym sportowym wydziałem roku akademickiego 2017/18!

W mijającym roku akademickim Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Klub Sportowy zorganizowały 14 turniejów sportowych z cyklu Międzywydziałowych Mistrzostw Politechniki Wrocławskiej, podczas których studenci i pracownicy walczyli o indywidualne lub zespołowe wygrane oraz o punkty dla swojego wydziału wliczające się do klasyfikacji na „Najbardziej Sportowy Wydział roku akademickiego 2017/18”. Zwycięzcą został Wydział Mechaniczny z niewielką przewagą nad Wydziałem Elektroniki. Te dwa wydziały zdominowały tegoroczne rozgrywki punktując w każdej imprezie. Trzecie miejsce przypadło Wydziałowi Budownictwa Lądowego i Wodnego. Wyniki pierwszej „piątki”:

1. Wydział Mechaniczny: 236,5 pkt.
  2. Wydział Elektroniki: 224 pkt.
  3. Wydział Budownictwa Lądowego i Wodnego: 148 pkt.
  4. Wydział Informatyki i Zarządzania: 140,5 pkt.
  5. Wydział Inżynierii Środowiska: 136,5 pkt.

Z podsumowaniem zbiorczym można zapoznać się TUTAJ

Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku na kolejne rozgrywki.

Debel - tylko dla pracowników:

tenisStolowy-MPWr-plakat_s.jpg
tylko dla PRACOWNIKÓW!